Be My Valentine

14. února 2013 v 18:40 | MaiQa - Ahn Han Ri |  Jednorázovky - MaiQa
Já se zařekla, že sem už nic takovýho nedám... že už bude jenom yaoi... a zase prd z toho... no, takže si tyhle zlatíčka užijte...
Btw. jsem jediná, kdo si všiml, že já se tu objevuju jenom při nějakých svátcích? Není to nějaký divní. Jako já tu mám rozepsaných (dopsaných) už tolik povídek, že by jste se z toho poto, ale nechce se mi to sem dávat. No jsem líná, co s tím no... :DDD
No tak nic... prostě si tu užijte tento drabble, který se mi jaksi zvrtl (trošinku) a je z něj ehm... maxi drabble??? :DD (ale zase tak moc dlouhý to není)

Název: Be my Valentine
Fandom: Super Junior
Pár: Yesung/Ryeowook
Varování: sladké
Věnování: Všem? ♥


Nervózně přešlapuje před jeho pokojem. V jedné ruce čokoládu ve tvaru srdce, v druhé kytici růží. Dnešek je jako stvořený pro to, aby se mu konečně vyznal, ale to by se nemohl tak šílený bát.
Zhluboka se nadechne a potichu si dodá odvahu. Nesměle zaťuká na dveře a čeká. Nevyzve jej dovnitř, neotevře mu. Skloní smutně hlavu. Vzdává to, udělá to jindy.
Otočí se k odchodu. Dveře se prudce otevřou. Otočí se k němu tváří a vytřeští oči. Co má dělat? Nemá utéct? Co má říct? Takovej trapas!
Automaticky si skryje rudnoucí tváře do rukou. Tím je i ukáže svému kamarádovi. Udělá krok dozadu a chystá se klidit ze scény. Nebo ještě líp, chce pryč z povrchu země. Bože, tohle se může stát jen jemu. Kde je ten pracně vymýšlený proslov, který se včera tak dlouho učil nazpaměť, aby se vyhl právě tomuhle?

"Wookie, kam se chystáš?" ozve se pobaveně. Polkne, jasně, teď to přichází, začne si z něj dělat srandu.

"Já jsem chtěl jenom… ehm… Chtěl jsem se zeptat, co by jsi chtěl k večeři?" vyhrkne první věc, která jej napadne a doufá, že to nějak zakecá. Udělá další krok dozadu. Kolem těla se mu obtočí dvě silné paže a přitáhnou jej k Sungově tělu. Wookie vyjekne a odkryje si tvářičky, na tváři vykolejený výraz. On si z něj nebude utahovat?

"Děkuji za květiny a čokoládu," usměje se na něj Yesung, vezme mu z ruky dary a položí je na stoleček za nimi. "Nemusel jsi si dělat škodu, mě stačíš ty," zašeptá mu do ouška a přitáhne si ho k sobě jak nejtěsněji to jde.

"Vlastně jsi mi tím zkazil všechny mé plány," řekne a rozesměje se, když po něm Wookie hodí nechápavý pohled. Místo vysvětlování jej vezme za ruku a vydá se s ním zpátky do svého pokoje. Když do něj vejdou zalapá Wookie po dechu. Skoro celý pokoj je vyzdobený srdíčky, podlaha a postel jsou posypané lístky rudých růží.

"Je to trochu klišé, ale vím, že tobě se taková gesta líbí, proto jsem to takhle udělal," zašeptá a otočí Wookieho k sobě, tak aby se dívaly navzájem do očí. "Už dlouho ti chci něco říct, Wookie, jenom jsem se bál, jak budeš reagovat. Teď už se nebojím… já… miluji tě. Miluji tě od první chvíle, kdy jsem tě viděl a už dále nedokáži předstírat, že jsi pro mě jen kamarád," vyzná se a s něhou v očích se k němu nahne. Otře se něžně rty o ty jeho.

"Budeš pro mě více, než jen kamarád?" zeptá se jej, i když už předem zná odpověď. Wookie se nezmůže na slovo. To jej opravdu teď žádá o to, aby spolu chodili? Oni dva? Spolu? Nadšeně kývne hlavičkou a obejme Sunga.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ný-chan :P Ný-chan :P | Web | 5. ledna 2014 v 2:47 | Reagovat

^^ To bylo slaďounký :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama