Youth, beauty, blood - and love - 1. kapitola

24. prosince 2012 v 14:00 | MaiQa - Ahn Han Ri
Ehm... taková menší upířina... no nic no... pro dnešek jako dělaná... :DD
Takže jsem zae něco překládala a zase to předělám někdy jindy... no nic, já totiž právě překládám druhý díl a to je teprve makačka... to vám řeknu... z toho by se jeden poto...
No nic, to vás nezajímá, takže čtěte...
:DDD

Youth, beauty, blood - and love - multishot romance superjunior vampire yaoi yesung - main story image
Název: Youth, beauty, blood - and love
Autor: CheonByeol
Fandom: SuJu/JYJ
Pár: Heechul/Jaejoong, kdo ví kdo ještě... budu doplňovat
Varování: upíři, yaoi (+15, +18), sprostá slova
Věnování: emh, asi všem :)))Kim Jongwoon byl ten typ člověka, který si užíval života a miloval jen sám sebe. Staral se o své tělo a mysl za pomoci bojových umění a byl si zcela vědom svých kvalit. Byl trochu egoistický, možná sobecký, ale chytrý, vtipný a vždy jistý, mohli jste s ním v pohodě mluvit, díky čemuž byl velmi populární. Měl spousty přátel a nebo alespoň lidí, kteří s ním vyráželi ven, a obdivovatele jak u dívek tak i u kluků. Dalo by se říci, že byl rozmazlené dítě, ale opak byl pravdou. Už od dětství neměl se svými rodiči bůh ví jak dokonalý vztah. Vlastně to byl důvod, proč se stal takovým, jakým je. Možná i to byl důvod jeho častého randění s mnoha lidmi, zahrnující i chlapce. Chtěl být někým milován. Ale žádný z jeho vztahů netrval déle než měsíc. (Obvykle skončili po pár schůzkách a jednom příjemném večeru). Žádný z jeho partnerů nebyl dokonalý, a on rozhodl, že nebude s nikým z nich, protože věděl, že si zaslouží jen to nejlepší. Jelikož to byl Kim Jongwoon, většina lidí souhlasila s tím, aby na nich ukojil své potřeby, i když toho nebyli úplně schopni. Všichni selhávali dokud…

… dokud se neobjevil Kim Heechul.


Potkali se v jednom nočním baru, v sobotu večer. Jongwoon šel ven s méně známými lidmi a svými fanoušky, kteří jej jako vždy doprovázeli, ale tentokrát to bylo méně zábavné než vždy. Ačkoliv si jednou za čas s někým zatancoval, nudil se. Rozhodl se opít, aby se cítil lépe a noc tak byla o něco únosnější. Jakmile si sedl k baru, zahlédl toho nejkrásnějšího chlapce na světě. Jongwoon připustil, že tento chlapec je o hodně hezčí než on, a to byl nazývám tím nejkrásnějším. A tenhle krasavec seděl na barové židli vedle něho. Podíval se na chlapce pořádně a shledal ho okouzlujícím. Měl štíhlou postavu, bílou kůži, plné, rudé rty, po ramena dlouhé černé vlasy, hluboké černé oči, charisma a byl naprosto sexy, když pil drink.

"Matka ti nikdy neřekla, že zírat na cizí lidi je neslušný?" nadzvyhl chlapec obočí a vzhlédl k Jongwoonovi. Jeho výraz byl tak rozpalující.

"Omlouvám se. To jenom, že.." nevěděl co říct, bylo by staromódní mu říct, jak moc je krásný. Také se cítil trapně, když byl obviněn z hrubosti.

"To byl jen vtip. Jsem zvyklí, že se na mě lidi dívají," odmávl to ladně. Zavrtěl hlavou, tím se jeho vlasy posunuli z obličeje. Potom se na Jongwoona usmál a podal mu ruku ke svému šokovanému partnerovi na konverzování. "Heechul."

"Jongwoon," promluvil nakonec. "Rád tě poznávám."

"Jo, je to tu pěkné, hlavně teď, když jsi sem konečně došel…" zavrčí Heechul poněkud rozmrzele a promne si ruce.

"Konečně?" Otevře oči dokořán. Podruhé za několik minut nic nerozumí.

"Nech mě to vysvětlit… Jakto, že jsi si mě nevšiml, když tě sleduju už delší dobu?!" vybuchne. Vlastně to nebylo tak dlouho, ale Heechul rád přehání.

"Cítil jsem, že mě někdo pozoruje, ale nevěděl jsem, kdo to je… je mi to líto," Jongwoon se pokusí omluvit. Neúspěšně.

"Do prdele, tak milý a tak neschopný… potřebuji napít."

"Budu se k tobě chovat jako při flirtování," vrátí se Jongwoon ke svému vnitřnímu gentlemanovi.

"Dobře, víš, co normálně piji?"

"Myslím, že koktejly," ukázal na ozdobené sklenice a podíval se zpátky na Heechula. "Nehledím na cenu, žijeme jen jednou, tak máme dělat to, co chceme! Nemůžeme si nechat nic ujít, ať to stojí kolik chce!" jeho oči byli znovu vtaženy tou krásou.

"Přesně to si myslím!" Teď si je jistý tím, co si myslel předtím: Jongwoon je přesně jeho typ. Nezdálo se, že by na něj zvědavě hleděl a to se mu zamlouvalo. "Potom si dám Sex on the beach."

"Dvakrát," řekl barmanovi, který stál u nich a který okamžitě začal s přípravami oněch nápojů, obrátí se ke svému partnerovi. "Je to chutný? Ještě nikdy jsem to nepil. Obvykle si objednám whisky nebo něco ostřejšího."

"'Prý je to dívčí pití', ale já ho mám ráda," pokrčí rameny Heechul. "Kruci, já vážně nevím, záleží to na vkusu," Jongwoonovi a Heechul líbí právě proto, že je trochu jako holka, ale nahlas to neřekne. Nikdo neví, jak by zareagoval. A Jongwoon s ním měl plány, proto to dělal bez rizika.

"Já to zkusím."

"To je ten správný přístup!" Heechul odmění Jongwoona okouzlujícím úsměvem a poplácá ho po paži, přiměje jej se zachvět. Zjevné znamení zamilovanosti. Heechul se cítil spokojený. Čínský barman, který se schválně zvolil tento okamžik na přinesení nápojů, věděl už jen po jeho pohledu, že oni dva se spolu dnes vyspí. Vlastně, Hangeng znal Heechula už dlouhou dobu a věděl, že vše co chce, dostane. Jongwoon je v rozpacích z toho pohledu čínského barmana, takže se ihned napije. Heechul čeká na jeho reakci. "Tak co na to říkáš?"

"Jsem vyřešený," Jongwoon dělal, že odpovídá vážně, Heechul se rozesmál.

"Ty jsi opravdu zábavný chlapík," a roztomilý, dodal v duchu.

"Já vím."

"A taky skromný," udělal Heechul obličej.

"Nemohu si pomoci… hodně lidí to o mě říká, nemůžu to ignorovat, že?" pokrčí rameny a ušklíbne se. Oba se rozesmáli. Heechul promluvil jako první.

"Jsme docela podobní."

"V žádné případě, já nejsem tak hezký jako ty!" Jongwoon se to rozhodl říct nahlas a podle Heechulovi reakce nešlo o trapný kompliment.

"Kromě toho…"

"Ah, taky jsi egoistický!" zvolal náhle s úšklebkem.

"Nikdy jsem to nepopřel," pokrčil rameny Heechul a pak pokračoval ve vysvětlování. "Oba máme rádi své životy - mám na mysli užívání si jich - a jsem si vědomi své jedinečnosti."

"Jo. Jsme kompatibilní," přidal Jongwoon a čekal na reakci. Ale namísto červenání se, usměvu či přijímání, dostal jen probodávající pohled. Bylo to škádlení, jediná možnost, jak dostat z tohoto nádherného chlapce nepředvídatelné reakce.

"Chtěl bych to ukončit!"

"Sorry. (sorry, sorry, sorry…) Vypadá to, že stejně přemýšlíme…"

"Příliš velká náhoda?" zvedl Heechul obočí.

"Ne, tohle je osud. Jsme si určeni…" odpoví, s jikřičkama v očích, přesvědčeně Jongwoon. Heechul se k němu nakloní a zašeptá mu do ucha sexy hlasem.

"Pak nemáme na vybranou, musíme poslechnout…" Chtěl jej jen poškádlit a vycouvat, ale nemohl. Jongwoon jej držel obejmutím kolem pasu a oni teď měli k sobě opravdu blízko. Heechul pocítil, že ztrácí kontrolu. Za normálních okolností by to bylo nebezpečné, ale teď ne. Cítil se v Jognwoonově náručí v bezpečí a ani mu nevadilo, když jej políbil na rty. Pro Jongwoona to byl zcela nový zážitek a to i přesto, že měl spousty zkušeností. Zaplavila jej spousty nepoznaných pocitů, v důsledku Heechulova jednání. Vsadil by se, že v sobě má chlapec něco magického. Zjistil, že se s ním cítí být ještě více opilí. Ale Jongwoon nebyl jediný, kdo se tak cítil. Oba se příliš obávaly, což vedlo k tomu, že se střetli i druhý den a ještě na několika setkáních. Možná to bylo pro oba poprvé, co nějaké setkání v baru nevedlo ihned k sexu. Při jejich prvním setkání se toho stalo až příliš. Stejně jako při nadměrném pití alkoholu. Můžete se cítit dobře, ale nadměrné pití může vést i k intoxikaci organizmu a smrti.

****

Setkali se po západu slunce v kavárně. Heechul ji vybral proto, protože to byla jedno z jeho oblíbených míst. Ve chvíli, kdy přišel Jongwoon, a to načas, už tam byl a čekal na něj. Jongwoon si okamžitě všiml, že je něco špatně, protože byl Heechul příliš bledý. Také nebyl tolik živý jako včera. I kdy on trval na tom, že je to jen únava. Po třetí úzkostlivé otázce to začalo Heechula štvát, takže Jongwoon sklapl. I když mu nevěřil, připustil, že Heechul mu to říkat nemusí. Ale navzdory vší únavě nebo nemoci, měl Heechul opravdu velký hlad. A to nejen po potravinách. Líbali se a dotýkali se navzájem toho druhého snad každou vteřinu, a nevypadalo to, jako by někdo z nich toho měl dost. Ten den si zvykali na nový typ a úroveň pocitů, byli připraveni a také se chtěli kompletně vlastnit. Když konečně dojedli večeři a šli ruku v ruce směrem, který vybral Heechul, pravděpodobně k němu domů, zašeptal Jongwoonovi.

"Nemůžu se dočkat, až budeš můj."

"Počkej. Je obvyklé, že já jsem seme v mých vztazích…" zastavil se a podíval se na něj se šokem vepsaným v očích. Heechul se usmál sladkým, ale škádlivým úsměvem.

"Myslím, že se liším od tvých bývalých milenců… takže bych uvítal, kdybys to dneska nechal na mě. Můžeš?" zeptal se Heechul a začal líbat a olizovat Jongwoonův krk. Nejcitlivější bod za jeho levým uchem… Jongwoon se zachvěl… Oh můj bože, definitivně bude…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama