How nice would it be... I wanna be with you

24. prosince 2012 v 15:00 | MaiQa - Ahn Han Ri
Tak Lunafly mě naprosto nadchnuly, prostě je miluji a tahle povídka byla taky tak sladká... takže jsem ji prostě musela přeložit... taky důvod, že jo. :DD No jo no, já prostě musela.
Omlouvám se za to, jak to je kostrabatě přeložený, ale já to ještě nějak vylepším, až se k tomu dostanu... ehm... vlastně zítra, když je to pondělí, že jo :DDD (kecá, má neděli večer).
Tak či tak si to užijte. :D

Název: How nice would it be... I wanna be with you
Autor: CheonByeol
Fandom: Lunafly
Pár: YunTeo
Varování: žádné
Věnování: ehm... všem, co si to přečtou, protože moje překladatelské dovednosti jsou na nule


Poslední píseň skončí a dav zešílí. Unaveně, ale nepopsatelně šťastně, se usmívám jako idiot, podívám se na své spoluhráče. Když se můj pohled setká s tím Tea, mé srdce vynechá jeden úder - tenhle chlápek není nic jiného, nežli nádherný. Nikdy předtím jsem se takhle necítil, připadám si, jako bych s ním mohl nejenom okamžitě vzlétnout do nebe, ale i propadnout do pekla. Protože po chvíli, která se pro mě rovná věčnosti, obrací svou hlavu pryč, aby se mohl o svůj nádherný úsměv podělit také se Samem, a to kouzlo je ve chvíli pryč. Stejně jako vždy. Nejvíce mě zraňuje to, že já pro něj nejsem tak speciální, jako on pro mě. Nedokáži ani slovy vyjádřit, jak moc pro mě znamená. Přiznávám a musí to vidět i kluci, že jsem neobyčejně zaujatý k Teovi, zatímco on se ke chová stejně, jako se chová k Samovi. Yeah, ten jediný idiot tady jsem já. A ani nejsem šťastný, ne vždy. V současné době jsem, díky Teovi, přeplněný štěstím. Máme za sebou první živé vystoupení s 'How nice it would be' a dokázali jsme to jak nejlépe to šlo. A lidem se to líbilo. Jsme na dobré cestě, abychom se stali slavnou a úspěšnou skupinou, jinými slovy jsme jen kousek od splnění našeho snu. Poděkujeme našim fanouškům a několikrát se ukloníme, než konečně sejdeme z pódia, i přesto stále mávám a usmívám se. V zákulisí si nás odchytí manager aby nám poblahopřál a pošle nás do šatny. Sotva si sedneme, abychom si vyzuli boty, si kolem nás obou hodí Sam ruku.

"Kluci, dneska jsme byli úžasní. Nemyslíte si, že si zaslouží trochu zábavy, pokud víte, co tím myslím?" zašklebí se.

"Souhlasím," zaraduje se Teo. "Měli bychom určitě jít někam ven."

"Kam chcete jít?" zeptám se. Oba se na mě podívají, možná je na mě vidět, že nejsem tou představou zrovna moc nadšený, i když se stále usmívám.

"No já jsem nemyslel žádný určitý místo, nechám to na vás," poskytl leader možnost.

"Kam chceš jít, Yun-ah?" usměje se na mě Teo, poskočí mi žaludek.

"Já nevím, já bych se spokojil i se zůstáním v dormu a popíjením soju…"

"To je úžasný nápad!" vykřikne Sam a obejme mě. "Manager nám to nebude moct ani za pomoci žádné blbé výmluvy zakázat, není možnost, že by jsme se dostali do nebezpečí! Jsi geniální, maknae-yah!" Pocuchá mi vlasy, což má za následek, že naštvaně zavrčím, Teo se potichu zachichotá.

"Musíme se stavit v obchodě při cestě do dormu?" zeptá se pak Teo.

"Yeah, a já všechno zaplatím, jste úžasní, tak si to zasloužíte!" Sam mrkne a začne se vysvlékat. Soustředím se jen na své oblečení, protože kdybych viděl Tea, mohlo by to mít za následky nepředvídatelné věci.

***

"Myslím, že by jsme si měli zahrát nějakou hru," řekne Sam a položí láhve soju před nás, doprostřed malého kruhu, který jsme udělali z polštářků. Vezmu si jedinou, u které vidím, kolik obsahuje alkoholu - 42%, nejsilnější typ. Budeme hodně opilí, vzhledem k počtu láhví.

"Co je to za hru?" Teo naklání hlavu na stranu, aby se zbavil neposedných pramínků svých dlouhých vlasů. Vzhlédnu a mé oči se pohledem zastaví na tom jednoduchém úkonu - zajímalo by mě, jaké jsou jeho vlasy na dotek. Vypadají tak jemně… Fuj, jsem totálně zamilovaný. Jsem takový smolař.

"Co takhle na pravdu a lež?" navrhne Sam. Když si uvědomím, že se dívá s očekáváním na mě, pokrčím rameny. Opravdu mi nevadí žádné aktivity, které zahrnují Tea a mě.

"Dobře," Teo souhlasí, očividně náhodně, ale způsob, jakým na sebe dívají, nevěstí nic dobrého. Je moc pozdě na to, abych z toho vycouval, ale i když jsem nejmladší, tak nejsem taková srábotka.

"Začnu," Sam otočí láhví a hra začíná.

***

O pár hodin a nejméně čtyři láhve později, jsme všichni ožralý pod obraz. Teo má v tuto chvíli problémy s dodržením úkolu, který jsem mu zadal - desetkrát se otočit a poté přejít rovně přes místnost, všichni máme z jeho pokusů srandu, dokonce i tám Teo.

"Ah, připrav se na smrt, ty drzej maknae!" Usměje se ďábelsky a spadne na mě. Nevím, jak se jeho polštář dostal vedle mě, když jsme byli všichni na začátku hry ve stejné vzdálenosti od sebe. A co víc, naprosto nevím, kdy se o mě začal opírat, objímat kolem pasu, s největší pravděpodobností proto, aby nás povzbudil, protože jsme o hodně více opilí, než náš leader. Ale ať to dělá kdoví proč, má to pro mě dalekosáhlé účinky, mé srdce bije jako o závod, tváře hoří a lítají mi motýlci v břiše. Jen pro jistotu, nebyl jsem opilý alkoholem, ale přítomností mého sladkého hyunga.

"Uvidíme," dráždím ho, stále co nejvíce drzí. Můj hlas je chraplavý a tak doufám, že si bude myslet, že je to z alkoholu a ne z Teovy blízkosti.

"Teď je řada na mě, tak dávejte pozor!" prohlásí Teo a otočí láhví. Modlím se, aby to neukázalo na mě, ale mé štěstí mě nevyslyší. Hyung se olízne. "Pravda nebo úkol, drahý?" Roztřesu se, když použije moji přezdívku, ale podívám se mu statečně do očí.

"Úkol!"

"Skvělé!" Přiblíží se k mému obličeji, vezme do rukou moji tvář, pohladí mě po ní, jeho doteky mi způsobují mrazení páteře. Cítím své rozpalující se tváře a trhaný dech. Cítím vůni jeho šamponu smíchanou s vůní spreje na vlasy, spolu s jeho očima plnýma emocí, které na mě upírá, téměř úplně. Jeho slova mě vrátí zpět do reality. "Doluji ti, abys mě políbil!"

"C-c-co?" mé oči se v šoku otevřou dokořán, ucuknu zpátky.

"Polib mě. Nebo… to nechceš udělat?" zatváří se frustrovaně. Pomalu odtáhne svoji ruku, v jeho očích uvidím… smutek? Nechci být tím, kdo rozesmutní toho, koho miluji. I když se bojím ho políbit, nemůžu si nechat ujít takovou příležitost. Nejspíš toho budu za chvíli litovat, ale tohle je možná moje jediná šance v životě.

"Ne… vlastně ano," podařilo se mi s menší odvahou říci. Aish, proč to musí být tak trapné? Proč se mě na něco takového ptá, když je tu leader? Podívám se po Sam hyung - není tu.

"Jak to myslíš?" zeptá se Teo tiše, a tím mě donutí, abych se na něj podíval. Dívá se na mě zmateně. Nejspíš jsem se moc dobře nevyjádřil.

"Jen že… nemůžu!" vyhrkl jsem. "Nevím nic o lásce, líbání a takových věcích…" umlčel mě tou nejlepší zbraní, jeho rty najednou útočili na ty mé. I když jsem to nikdy nedělal, přizpůsobím se mu, a brzy se líbáme synchronizovaně, něžně mě vede při našem prvním polibku. Nakonec, můžu se ho dotýkat jak chci - obejmu ho a přitisknu se k němu tak blízko, že se můžeme jen stěží dýchat a zamotám si prsty do jeho jemných vlasů, zatímco jeho ruka hladí moji tvář a krk. Jsme části, tiše se směje, hladí mě po čelisti prstem, pak mě hraje cvrnkne do nosu.

"Pabo, o těchto věcech nemusíš nic vědět… budu více než šťastný, když budu ten, kdo tě bude učit lásce."

"Budu pilný žák," slibuji a vrátím mu neposedný pramínek vlasů za ucho tak, abych mu viděl jeho oči, dívající se na mě s čistou láskou.
"Budeš ten nejlepší," zašeptá mi do rtů, znovu spojí naše rty v polibku a já se do něj pořádně ponořím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ronia Ronia | Web | 25. prosince 2012 v 12:49 | Reagovat

To bylo skvělý *_* Taky tuhle skupinu miluju - Sam má krásnej chraplák, Teo nádhernej úsměv a Yun.... je prostě nádhernej Yun =) Bude o nich ještě nějaká povídka??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama