Oh! My school - Yoseob & Kikwang

31. července 2012 v 18:45 | MaiQa - Ahn Han Ri |  BEAST - Videa
Já je tak miluju, ty jejich videa z Oh! My school jsou naprosto dokonalý, já z nich nemůžu. :DD Tak ten dance battle jejich sem nejspíš nakonec nedám, ho snad ani nenajdu... zdrhnul... počkat... ne, už ho mám. :DD Kiki zase použil stejnou fintu jako u Lee Joona, on nejspíš ani nic jinýho tak šílenýho neumí. :DD Jestli si jednou zláme vaz, tak ho zabiju... *umřela*
Ale mě stejnak nejvíc umírám u toho Mystery korejsky, prej: "Tam není Oh! (ale) Girl. Scene. Love." A pak jak to celý zazpívá v tý korejštině a Kiki na to: "Jak to, že víš něco, co já ne?" "'Nahrával' jsem tuhle část... Hlavní vokálista!" "Hlavní tanečník."


A na to právě navazuje druhý video... který jsem semka nechtěla dávat, ale nakonec dám... takže. Kdo líp tančí na písničky BEAST? Máme tu battle (a ne, není to ten, o kterým jsem už mluvila). Já je naprosto zbožňuju, ale musím s politováním oznámit, že podle mě tancuje líp tyhle části z písní Seob (ono to taky bude tím, že je ve většině těhle chvíli právě on vepředu, takže to prostě umět musí."

A tady je ta chvíle, na kterou jste všichni čekali... :DDD Seob vs. Kikwang dance battle. Tak jo, ty hnusáku Kikwangáku. :DDD Ale stejnak nemůžu z toho, jak si v 2:12 Seob uvědomí, co to vlastně chce Kiki udělat, ten jeho ksichtík potom. :DD Ještěže to neudělal, nevím, co bych dělala, kdyby si něco udělal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama