BEAST - 아름다운 밤이야 - Beautiful Night (MV)

24. července 2012 v 21:34 | MaiQa |  BEAST - Videa
Jsem se rozhodla, že začnu stylově, takže první pořádný článek na blogu je - chvíle napětí - MVčko na nový song od mích milovaných BEAST.
Beautiful Night je tak strašně dlouho očekávaná písnička a co si budeme povídat, já jsem málem vypustila duši, když jsem musela na MVčko čekat, to bych nepřála ani svýmu nepříteli.
A abych došla na zhodnocení videa - chystám něco delšího než tyhle krátký plachy, ale si počkáte ne?
Takže *chystá si hlasivky* ÁÁÁÁÁÁÁÁ... dobře, to by stačilo. BEAST jsou zpět, co víc si v životě přát. Konečně nemusím dlouhý hodiny pouštět pořád dokola ty stejné starší písně - i když je naprosto miluju, všechny -, konečně něco novýho.
Sem se bála, že se mi to třeba nebudu líbit, ale nakonec? Já nemám slov, takže to vezmem lidech, protože já jsem naprosto vyflusaná a nemění na tom nic z toho, že se na tohle MVčko dívám od chvíle, kdy ofiko kouklo na svět.
Takže jdem na to:
DooJoon - Hele, co bych o něm asi řekla, když on je pořád stejnej, i když WOW, ten sexy zelenej proužek je fakt... ehm... domyslete si.
Junhyung - nevím, co bych k němu dodala, fialová je cool, ale já jej mám raději a těma hnědýma hlasama, ty jsou naprosto dokonalý.
Kikwang - Kiki, tys mě vyděsil, si děláš srandu. Tak jo, tohle je jediný člověk, který se mi po změně nelíbí, mám raději ty krásný tmavý vlásky.
Yoseob - Seobie, je možný, aby byl čím dál tím roztomilejší? Je, u něj je to možný. On je roztomilost sama a to nemluvím o jeho hlasu, já z něho mám mrazení.
Dongwoon - Můj nejmylovanější maknae pod sluncem, ta blond mu sekne a pořádně, vypadá dokonale a v některých chvílích opravdu hodně přemýšlím nad tím, jestli on je vážně z koree. Nevypadáš na to borče. ;)
Hyunseung - Tak tohle je z mé strany no comment. Můj bias ♥. Naprosto ujíždím na jeho hlasu, miluji, když má v nějakém songu více prostoru pro zpěv, jeho bych poznala na míle daleko, stačilo by jen, aby promluvil a vím, že je to on. A ta červená barva vlasů mu sekne... ♥

A teď to MVčko ne? Tady je, kochejte se:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama