Červenec 2012

Oh! My school - Yoseob & Kikwang

31. července 2012 v 18:45 | MaiQa - Ahn Han Ri |  BEAST - Videa
Já je tak miluju, ty jejich videa z Oh! My school jsou naprosto dokonalý, já z nich nemůžu. :DD Tak ten dance battle jejich sem nejspíš nakonec nedám, ho snad ani nenajdu... zdrhnul... počkat... ne, už ho mám. :DD Kiki zase použil stejnou fintu jako u Lee Joona, on nejspíš ani nic jinýho tak šílenýho neumí. :DD Jestli si jednou zláme vaz, tak ho zabiju... *umřela*
Ale mě stejnak nejvíc umírám u toho Mystery korejsky, prej: "Tam není Oh! (ale) Girl. Scene. Love." A pak jak to celý zazpívá v tý korejštině a Kiki na to: "Jak to, že víš něco, co já ne?" "'Nahrával' jsem tuhle část... Hlavní vokálista!" "Hlavní tanečník."


A na to právě navazuje druhý video... který jsem semka nechtěla dávat, ale nakonec dám... takže. Kdo líp tančí na písničky BEAST? Máme tu battle (a ne, není to ten, o kterým jsem už mluvila). Já je naprosto zbožňuju, ale musím s politováním oznámit, že podle mě tancuje líp tyhle části z písní Seob (ono to taky bude tím, že je ve většině těhle chvíli právě on vepředu, takže to prostě umět musí."

A tady je ta chvíle, na kterou jste všichni čekali... :DDD Seob vs. Kikwang dance battle. Tak jo, ty hnusáku Kikwangáku. :DDD Ale stejnak nemůžu z toho, jak si v 2:12 Seob uvědomí, co to vlastně chce Kiki udělat, ten jeho ksichtík potom. :DD Ještěže to neudělal, nevím, co bych dělala, kdyby si něco udělal.

Lee Joon vs. Gikwang Dance Battle

31. července 2012 v 16:59 | MaiQa - Ahn Han Ri |  BEAST - Videa
Já z toho vážně chcípám. Jako mám ráda jak MBLAQ, tak i BEAST, ale tohle je prostě něco. Ani jeden z nich se nechtěl vzdát a nakonci Kiki. :DD *umírám* To je podrazák, tohle udělat!!! Nemám ho ráda, tohle udělal už i Seobovi, není to hezký. :DD A tak jako fakt, oba byli dokonalý, já bych nedala ani ten freeze. :DD A ten Seob na začátku, prej: "MBLAQ fighting! MBLAQ!" a jak Kiki: "Hej, ale ty jseš v BEAST!" " MBLAQ dáte to! Feeling good!!!" :DDDD To prostě zabil, já ho miluju. :DD
Ale tak jako já mám fakt dojem, že oni dva by tam byli třeba i tři hodiny, kdyby mohli. :DD


A nějaký ty animačky, co jsem našla:

음악중심 - Music Core: Yoseob & Eunji - Love Day, 요섭 & 은지 - 러브 데이 (7-4-2012)

30. července 2012 v 21:25 | MaiQa |  BEAST - Videa
Já tuhle píseň prostě a jednoduše miluji. Naprosto, extrémně, úplně. *umírá* Bych ji mohla poslouchat od rána do večera. Mnozí už nejspíš i pochopili důvod - YOP - Yoseob tam je. Ten překrásněj ňuňísek, kterej vypadá jako naprosto nehorázně krásný a roztomilý dítě. ♥ Tak dobře, zas tak jsem to rozvádět nemusela co? A to ho ani nemám nejraději ze skupiny. Ale to nic nemění na faktu, že tahle píseň je naprosto dokonalá a já ji můžu poslouchat pořád dokola a už dokonce i znám kousek textu. :DD
Tak nic, já padám, protože opravdu nechci být mrtvá, což po dnešku hrozí, protože jsem právě před chvílí doplala první díl povídky, kterou snad zítra přidám. Hold jsem se už rozhodla no. Se těšte, se po...slintáte... :DD Tak dobře, to zas ne. Ježiši, já už fakt mizím, bych se tu vykecávala ještě sto let.
Bye, bye!!! :DDD


Super Junior - Sexy, Free & Single - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 18:01 | MaiQa |  SuJu - Videa
Sexy, Free & Single - I'm ready too, Bingo
Tahle část se mi fakt nejvíc líbí, ani nevím proč. SuJu jsem vlastně ještě do nedávné doby neposlouchala - teda až na Rokkugo -, ale právě Sexy, Free & Single mě tak nějak donutil k tomu, abych jim věnovala víc pozornosti než do té doby a že si ji vážně zaslouží. Oni jsou vážně dobří, jen mě trochu překvapuje jejich stále se měnící image - bych měla být po BB zvyklá, ne? -, takže si pořád nemůžu zapamatovat jejich jména - Siwon je jedinej z nich, koho poznám natuty -.
Jak to tak poslouchám, tak si to vítězství zaslouží. ;)


T-Ara - Day By Day - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 17:46 | MaiQa |  K-pop videa - mix
Kiss me baby, I'll must be stay here Day by Day - Sarang handago soksak yeojwo - Kiss me baby, Just you can take me Day by Day - Nae nunmuri mareugi jeone
Jedna z mála písní, který se mi od T-Ara líbí, opravdu něco naprosto dokonalý a takhle naživo, to je něco... hold jde vidět, že tohle není jejich první vystoupení.
Já už fakt nevím, co bych k nim řekla... já jdu bláznit a zpívat si to s nima.


Boyfriend - Love Style - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 17:38 | MaiQa |  K-pop videa - mix
Boyfriend, bych se jim normálně nebránila, bych klidně byla girlfriend někoho z nich. :)
Pak bych totiž mohla doufám alespoň trochu kecat do toho, co jim oblíkaj, protože tohle je fakt něco šílenýho. U nich pracují na image gayů? S tím oblečením to na to vypadá, protože tohle je něco. I když jak o tom teď přemýšlím, není zas tak špatný.
Hlavně, že mají dobrý písničky a hlasy, si klidně můžou být i kdo ví co, když jsou k sežrání. :)
Hele jako ale mě nejde o to, že mají tak sitý barvy, bych se měla inspirovat, ale ty kytky? To mi leze na nervy i u klipu, co teprv tady.


After School - Flashback - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 17:28 | MaiQa |  K-pop videa - mix
Já fakt ty holčičí skupiny nějak nemusím - moc je nežeru -, ale After School mám ráda a to myslím opravdu ráda, jsem jejich faninka. Toho by si měly vážit, protože to je opravdu pocta, tak doufám, že mě nezklamou.
Hele teď mi fakt narovinu - mezi dvěma monitory - řekněte, proč musí všechny ty baby mít tak sexy oblečení, z toho by se i mě orosili brejle, kdybych je viděla naživo. Ale ty třásně chci taky... já jim ty oblečky šlohnu a vytrhám všechny třásně a někam ji je našiju sama. Se budou divit.


M.I.B - Only Hard for Me - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 17:18 | MaiQa |  K-pop videa - mix
Bože, ten Kangnam fakt vypadá jako baba, ale jako vážně. Trochu divná, ale ty vlasy jsou opravdu babě odpovídající, ale přesto je docela roztomilej, to nepopírám, naopak mám ho ráda. A navíc tahle píseň? To je moje srdcovka, jeden čas jsem si ji pouštěla pořád, až do tý doby, než mě to začalo opravdu hodně srát, ale to je vedlejší.
Mě by fakt zajímalo, na jakým místě teda nakonec zkončili? Co se jich týče, tak jsem šíleně zvědavá, protože oni si opravdu pozornost zaslouží.
Bože, naživo, kdybych je vyděla fakt naživo, nejspíš bych si zničila hlasivky, jak bych vřískala, ale to u všech k-pop skupin, který mám ráda, schválně, všiml se někdo, že sem dávám jen menší výběr těch, co poslouchám já? :DD


Big Star - Hot Boy - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 17:04 | MaiQa |  K-pop videa - mix
Tak jo, je na čase s veřejným prohlášením. Šáhnete mi na tyhle borce - slovně, či doslova - a šáhnu já na vás a ne v dobrých smyslu. Bože, já jsem na Hot Boy naprosto závislá, ten refrén, už jsem si i zakázala si je pouštět, tohle prostě už dál nejde a to jsem o nich neměla nijak vysoký mínění, ale jsou dokonalý. Hrozně se mi líbí jejich tanec, protože to je opravdu něco, kdybych já měla dělat něco z toho, co oni, tak bych byla za chvíli na cucky a hledali by mí vnitřnosti ještě roky poté. Těším se nějakou jejich další pecku, protože o téhle skupině ještě rozhodně uslyšíme, to zaručuju.


B.A.P - No Mercy - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 16:55 | MaiQa |  K-pop videa - mix
Tak jo, dobře, já se uklidním *umírá pod stolem*. Já fakt nesmím s jednou nejmenovanou osobou chodit ven *vstává* , protože já už toho Himchana vidím fakt všude, už se bojím vlízt i do vlastní postele *padá znovu*. Začíná se ze mě stávát maniak, protože já to No Mercy pořád pouštím, je to hlavní písnička, která mi poslední dobou zní z repráků, no dobře, hned po Beautiful Night, ale je to opravdu skoro pořád.
Ale můžou za to oni - vážně - *umírá*.


A-Jax - Hot Game - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 16:45 | MaiQa |  K-pop videa - mix
A-Jax mám ráda, ale třeba právě Hot Game se mi nelíbí a to ani nevím proč, takže jej moc neposlouchám, ale tahle live verze se mi hrozně líbí, je to o nečem jiným, když je to naživu a studiově. naprosto nemám šajnu o tom, na jakým místě se umístili, protože jsem to fakt nezkoumala, je mi to tak trochu putna, takže to ani nepotřebuju vědět.
Jak o tom tak přemýšlím a poslouchám je, tak se mi ta písnička začíná líbit, sakra, zabte mě někdo, já konečně chci, aby se mi nějaká písnička někdy nelíbila a u toho to i zůstalo... tohle už není normální.


BEAST - Not Me & Beautiful Night - London Olympic Special Music Bank (27-7-2012)

27. července 2012 v 16:28 | MaiQa |  BEAST - Videa
Tohle není normální, jako já vím, že mají právě teď propagační a vůbec comebacková vystoupení, ale já tohle prostě nedám, to je denně řekněme plus mínus deset infarktů... a to je i na mě moc, s takovou si svoji fanouškovskou nesmrtelnost moc neužiju.
Tak ale jako já si vůbec nestěžuju, právě naopak, mě se ty infarkty líbí, protože jsou zpět... bože, oni mi tak chyběli... hošánci mí milovaní. ♥
Za chvilku přijdou na řadu i další lidičky, skupiny a kdo ví co ještě, kdo se objevili na London Olympic Special Music Bank a jak se tak dívám, tak jich bylo nějak moc... mě jebne, to bude dneska ještě smrtí, tohle hromadný vystupování by měli zakázat a okamžitě... tohle jednou nerozdejchám.

No a teď k BEAST ne? Bylo na čase, proč se pořád musím tak rozkecávat o naprostým pi -ehm- tomostech. Kluci zazpívali písně Not Me a Beautiful Night. To je naprostý překvapení, to bych si nemyslela, že by to byly zrovna tyhle dvě. Hlavně, že moji oblíbenou teď naprosto ignorují, hnusáci.

Tak tady máte Not Me:

A tady Beautiful Night:

BEAST - Not me (Practice ver.)

25. července 2012 v 18:06 | MaiQa |  BEAST - Videa
Cube a vůbec, BEAST chtějí, abych opravdu umřela. Dojdu dom a co nevidím, ta practice version na Not Me se už objevila a s ní i Seobie sólo tanec. A kdyby jen jeho tanec, protože já naprosto umírala, slintala a zase umírala nad Hyunseung oppa. Nezapřu se a ani se zápírat nechcu.
Proč se mi zdá, že mají tihle miláčci stále lepší choreografie a navíc, u téhle písně nemusím lézt po zdech a ani nic takovýho. *hluboký pozdech* A já jsem se už tak těšila. No nic, já si to vynahradím při učení se Beautiful Night.
Ještě jednou uslyším to Junhyung 'Trust Me Baby' a normálně se zcvoknu, vždyť ví, že já bych mu věřila cokoliv ♥.


BEAST - '아름다운 밤이야' - Beautiful Night ( Practice Ver.)

25. července 2012 v 11:17 | MaiQa |  BEAST - Videa
Já vím, že mě milujete, ale já si prostě nedokážu tohle odpustit, protože já opravdu na těhle practice version ujíždím - na čem já taky neujíždím -, takže se to tady prostě muselo objevit. Jen by mě zajímala jedna otázka... to mám jako lízt po zdi, když se to začínám učit? :DD Se mi z nich stávají opice, ale tak jako, Kikwang to naprosto a extrémně zabil - tohle už nebylo přizabití, ale rovnou zabítí - si prostě dokáže poradit se vším. Mohl by mi někdo říct, jak je možný, že jsem ho ještě nedávno moc v lásce neměla?
Ježiši... dobře já už mlčím, nemlaťte mě *skáče šipku do skříně*, podívejte se sami... *vychází ze skříně*


BEAST '아름다운 밤이야' - Beautiful Night (Making Ver)

25. července 2012 v 11:07 | MaiQa |  BEAST - Videa
Víte co mám ještě radši než MVčka BEAST? Jejich making version, protože jsem naprostý magor a naprosto lhtám ty jejich dokonalý hlasy... je mi jedno, jestli zrovna mluví a nebo zpívají, ono je to v obou případech stejně úžasný. Já je prostě miluji, naprosto, úplně, to prostě ani jinak nejde.
Já jsem jako naprosto normální člověk *padá smíchy ze židle*, ale tihle borci mě prostě naprosto odrovnávaj. Já je prostě miluji.
A navíc jsem naprostej úchyl na making version... strašně ráda se dívám i na to, jak se co natáčí... na to si časem zvyknete...
Já se jdu zase zajímat o tohle video... :DD

BEAST - 아름다운 밤이야 - Beautiful Night (MV)

24. července 2012 v 21:34 | MaiQa |  BEAST - Videa
Jsem se rozhodla, že začnu stylově, takže první pořádný článek na blogu je - chvíle napětí - MVčko na nový song od mích milovaných BEAST.
Beautiful Night je tak strašně dlouho očekávaná písnička a co si budeme povídat, já jsem málem vypustila duši, když jsem musela na MVčko čekat, to bych nepřála ani svýmu nepříteli.
A abych došla na zhodnocení videa - chystám něco delšího než tyhle krátký plachy, ale si počkáte ne?
Takže *chystá si hlasivky* ÁÁÁÁÁÁÁÁ... dobře, to by stačilo. BEAST jsou zpět, co víc si v životě přát. Konečně nemusím dlouhý hodiny pouštět pořád dokola ty stejné starší písně - i když je naprosto miluju, všechny -, konečně něco novýho.
Sem se bála, že se mi to třeba nebudu líbit, ale nakonec? Já nemám slov, takže to vezmem lidech, protože já jsem naprosto vyflusaná a nemění na tom nic z toho, že se na tohle MVčko dívám od chvíle, kdy ofiko kouklo na svět.
Takže jdem na to:
DooJoon - Hele, co bych o něm asi řekla, když on je pořád stejnej, i když WOW, ten sexy zelenej proužek je fakt... ehm... domyslete si.
Junhyung - nevím, co bych k němu dodala, fialová je cool, ale já jej mám raději a těma hnědýma hlasama, ty jsou naprosto dokonalý.
Kikwang - Kiki, tys mě vyděsil, si děláš srandu. Tak jo, tohle je jediný člověk, který se mi po změně nelíbí, mám raději ty krásný tmavý vlásky.
Yoseob - Seobie, je možný, aby byl čím dál tím roztomilejší? Je, u něj je to možný. On je roztomilost sama a to nemluvím o jeho hlasu, já z něho mám mrazení.
Dongwoon - Můj nejmylovanější maknae pod sluncem, ta blond mu sekne a pořádně, vypadá dokonale a v některých chvílích opravdu hodně přemýšlím nad tím, jestli on je vážně z koree. Nevypadáš na to borče. ;)
Hyunseung - Tak tohle je z mé strany no comment. Můj bias ♥. Naprosto ujíždím na jeho hlasu, miluji, když má v nějakém songu více prostoru pro zpěv, jeho bych poznala na míle daleko, stačilo by jen, aby promluvil a vím, že je to on. A ta červená barva vlasů mu sekne... ♥

A teď to MVčko ne? Tady je, kochejte se:

Tak začínáme ne?

22. července 2012 v 0:10 | MaiQa |  Blog news
Tak bych měla začít asi nějak ofiko ne? Takže Welcome všem, co se tu objeví v budoucnu a doufám, že to tu dobře rozjedu. :) Co tu najdete?
Za pár dní by se tu měli začít objevovat news z k-pop scény a, což je pro mě důležité, mé povídky, které jsem začala před nedávnem psát.
V nejbližších dnech bych měla přidat nějaký tématický lay, tak snad se mi povede něco zpatlat. Tak mě a blogu držte pěsti. ;)
Fighting!

TOPlist